Hakkımızda

Sektördeki 16 yıllık tecrübeyi gelin yakından tanıyalım.

AKARWEB Bilişim Ve İnternet Hizmetleri

AKARWEB Bilişim Ve İnternet Hizmetleri 2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu zamandan 2009 yılına kadar İnternet Hizmetleri alanında Web Hosting, Sanal Sunucu, Alan Adı, Fiziksel sunucu hizmetlerinin yanında ek hizmetleri müşterilerine sorunsuz bir şekilde sağlamıştır. 2009 yılında sektör değiştirerek E-Ticaret alanında faaliyetlerine devam etmiştir.Firmamız 2018 yılı ile beraber tekrar İnternet Hizmetleri sektörüne dönüş yaparak kaliteli hizmet odaklı, müşteri memnuniyeti prensibinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma İlkesi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit etmek, tespit edilen ihtiyaçları doğrultusunda doğru hizmete yönelterek kaliteli,güvenilir hizmeti sunmak. Müşteri memnuniyeti sağlamak önceliğimizdir.

Çıtayı yükseltiyoruz!

Vermiş olduğumuz hizmetlere her geçen gün bir yenisini daha eklemek ve hizmet vermiş olduğumuz alanlarda aranan firma haline gelmek. 14 yıllık tecrübemizi uluslararası alana taşıyarak geniş kitlelere hitap edebilmek firmamızın amacıdır.

Ticari Bilgilerimiz

Ünvan: AKARWEB Bilişim Ve İnternet Hizmetleri
Vergi Dairesi: Büyükçekmece Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 0130640526

Çözüm Ortaklarımız